BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Greito maisto naujienos

Taip, buvome dingę. Kas įvyko greito maisto fronte kol mes viską tyliai stebėjome iš šalies?

 • Pabrango.
  Dabar McDonald'e Cheesburgeris kainuoja 3.10 Lt. Taigi jis pabrango 15 ct. Žmonės teigia, kad čyzas buvo ir truputi sumažintas. Jau žinoma, kad maždaug metų pradžioje buvo sumažintas druskos kiekis produktuose. Teigiama, kad taip buvo bėgama nuo pabrangimo, prisidengiant sveikatingumu. Nieko nuostabaus, daugelis prisimena istorija, kai American Airlines 1987 metais pašalindama iš salotų vieną alyvuogę, sutaupė 40,000 JAV dolerių. Ir tai buvo padaryta, tik pirmos klasės keleiviams. Matyt, kitų klasių alyvuogių net negaudavo.
 • Remontas.
  Tik vasarį atsidaręs “Burger House” viską išgriovė ir vėl stato iš naujo. Yra žinių, kad tai daroma dėl bažnyčios išreikšto pasipiktinimo paskutinės vakarienės fotoinscenizacijos per visą sieną. vis dėlto tiek bažnyčios, tiek Burger House atstovai tai paneigė. Taigi klausimas, kodėl atliekamas remontas išlieka. Idėjos - ketinama Burger House labiau pritaikyti vasaros sezonui; neekonomiškai išnaudotas plotas (tolimesnėje salėse tuščia vidurio erdvė); koks nors labiau akį traukiantis interjeras, traukiantis modernų jaunimą. Pabandysime iš tikrųjų susisiekti su Burger Housu ir išsiaiškinti, kas vyksta. Gal kas žinote kaip? O gal žinote kas vyksta?
 • Tęsiam.
  O mes toliau tęsiam savo misija supažindinti Jus su greito maisto industrijos tėvais, vaikais ir virtuve. Apsilankėme Hesburgeryje, McDonalde valgėm prieš porą savaičių pasirodžiusį “Chicken Tortilla”, toliau domėjomės istorija (pirma dalis čia). Bet apie viską iš eilės. Ir ne šiandien. Jei iš tikrųjų bijote pražiopsoti tokius dalykus, dešinėje galite arba užsiprenumeruoti naujienas paštu, arba RSS.
Apibendrinus - nieko ypatingo nepražiopsojome. Pirma - brangsta viskas. Antra - pavasaris atsinaujinimo metas. O trečia - na, autorius persikraustė į Fabijoniškes, buvo atitrūkęs nuo pasaulinio tinklo, todėl ir turėjote tokį tarpą ne/naujienų.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. welcome back! (:
  va šeštadienį kaip tik burgerkinge maumojau.. man jų plastmasė kažkaip skanesnė (:

 2. 2Fast4Food:

  Danke ;) čia juk ne paskutinį šeštadienį taip? Nes jau tada lyg ir remontavosi. Nors, primetus logiškai, per remontą juk nevalgytumėt… Bet. Tai va prie ko čia plastmasė :D

 3. smile:

  remontavosi, nes taip reikejo:)ka nepastebejot kokius fainus ir prikolnus tapetus ant lubu uzsidejo??:)man ten patinka:)

 4. tai kuriame plastmase skanesne? makdake ar kinge? :)

Rašyti komentarą