BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

McDonalds “rebrandinasi” | businessweek.com

McDonalds keičia savo pakuočių dizainą, grynina prekės ženklą ir stengiasi atsiriboti nuo šiukšliamaisčio (naujadaras Junk Food pakeisti). Mat mano, kad jeigu padarys minimalistinio dizaino pakuotes, maistas taps sveikesnis. McDonalds restoranų pakuočių dizaino laiko juosta nuo 1976:

McDonalds pakuočių dizainas

O šiaip kalbant apie JAV, tai pakuočių žingsnis yra vienas iš kelių į geresnę ir šiuolaikiškesnę McDonald'o atmosferą. Foteliai, kilimai, plokščiaekraniai televizoriai - tai jau daug kur padaryta, daugelio individualių pastatų išvaizdą pakeista. Kelis pavyzdžius rasite businessweek McDonalds slideshow čia. Reikia pastebėti, kad Europos sostinėse jau anksčiau prasidėjęs procesas McDonaldui atsipirkinėja. Rodos, pagrindinė užduotis čia - paversti plastikinį restoraną jaukia kavine, kur vakare gersite savo kapučino.

Velnias žino, gal dabartinis fabijoniškių McDonaldo remontas ir susijęs su šiuo dizaino keitimu (beje, praneškit, jei netyčia praleisiu jo atidarymą). Būtų visai puiku tarp pilkų daugiabučių turėti jaukia kavinės salelę. Dvokiančios degalinės pašonėje ;)

informacija iš businessweek.com ir International Herald Tribune (iht.com)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Anonimas:

    jap, fabai jau veikia.. ir jau senokai, atsiremontavo, netgi uzsisakinet dbr reik i kalbancia deze (kaip per filmus) xDD

Rašyti komentarą